Aký bol rok 2016?

 

Koniec roka je pravidelne časom poohliadnutia sa za tým, čo sme za sebou zanechali.

 

Veľmi ma teší priazeň, ktorej sa mi dostáva od mojich čitateľov. Každý jeden názor, ktorý mi od vás príde, si nesmierne cením. Píše mi naozaj množstvo ľudí nielen pozitívne, ale väčšinou áno. Vážim si, že moje myšlienky a názory ľudí zaujímajú. Nie je snáď väčšieho šťastia v živote človeka, ak sa mu podarí nájsť niečo, čo ho veľmi baví. Mňa baví písať a čo je hlavné, ľudí  to baví po mne aj čítať.

 

V mojich článkoch a videách sa snažím ukázať to, čo vidia a vnímajú moje oči. Niekomu sa to páči a niekomu nie. To je úplne v poriadku. Aj ľudia ktorým sa moje články nepáčia, sú nakoniec mojimi čitateľmi. Spätná väzba od čitateľov je úžasná vec. Bez ohľadu na to, aká je.

 

Dnes pred koncom roku 2016 by som rád zhrnul moje aktivity za tento rok.

Publikoval som 75 článkov v rôznych médiách z toho 16 videí na Youtube. Napísal som pre vás dva e-booky. Moje články si celkovo prečítalo viac ako 300 000 ľudí.

 

Keď som pred piatimi rokmi začínal písať ani vo sne by ma nenapadlo, že to dotiahnem až sem. Keby mi niekto povedal, že ma nominujú do ankety bloger roka a budem vo svojej kategórii na siedmom mieste v rámci Slovenska, neveril by som.

 

To všetko je len vďaka vám mojím čitateľom. Chcem vám poďakovať za to, že ma čítate!

Dúfam, že sa aj naďalej  budeme stretávať pri čítaní.

 

Prajem vám šťastné a veselé Vianoce a šťastný nový rok 2017!

 

A ešte malé tajomstvo, sledujte ma. Na budúci rok pre vás chystám veľké veci.

 

S úctou Andrej Tichý.