Ako fotiť polárnu žiaru

9.90

Prvá slovenská publikácia o polárnej žiare.

E-kniha je určená pre fotonadšencov a všetkých, ktorých zaujíma nevšedný fenomén polárnej žiary. Od úplných amatérov až po fotografov, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac. Publikácia vás podrobne oboznámi s polárnou žiarou.

Od toho, čo polárna žiara vlastne je, kde sa vyskytuje, ako ju môžete pozorovať a fotografovať. Cez to, čo potrebujete na jej úspešné pozorovanie, fotografovanie a editovanie fotografií. Množstvo tipov, ktoré uľahčia vašu cestu za vysneným zážitkom. Publikácia taktiež obsahuje sprievodcu po miestach severného Nórska a Fínska, kde autor úspešne fotografoval polárnu žiaru.

Miesta sú podrobne opísané a pri každom je pripojená mapa, ako sa na miesto dostať, na čo si dávať pozor a množstvo dobrých tipov. Autor sa s vami podeli o to, ako editovať vaše fotografie a ako si môžete vytvoriť vlastné Time-lapse video. To všetko na 107 stranách. Publikácia obsahuje viac ako 120 autorských fotografií polárnej žiary. Publikácia vám ušetrí množstvo problémov a financií spojených s cestou za polárnou žiarou.

Kniha je v elektornickej podobe po zaplatení Vám hneď príde na Vami uvedený e-mail.

Kategórie: