Cesta na ropnú plošinu

15.00

Každá kniha môže byť na Vaše želanie podpísaná a s venovaním.

O KNIHE (NAŠIMI SLOVAMI)

Ďalšia z kníh, ktoré sa čítajú samé. Vďaka pútavo napísanému príbehu mladého Slováka, ktorý sa rozhodol zmeniť svoj život a vydať sa na cestu za svojím najväčším snom – prácou na ropnej plošine, spoznáte za pár hodín ďalšiu jedinečnú a inšpiratívnu osobnosť. Bol odhodlaný premeniť svoj sen na skutočnosť. Ale ako to už častokrát býva, cesta nebola ani taká rýchla a ani jednoduchá, akoby sa mohlo zdať. Každodenné, väčšinou nepríjemné, prekvapenia, náročné a zdanlivo neprekonateľné prekážky, sa stali na niekoľko mesiacov súčasťou jeho života, a snívanie sa tak striedalo s riešením menších či väčších problémov. Každý deň sa musel učiť niečo nové a začínal žiť akoby odznova. Úprimné a motivačné momenty zo skutočného života, zaujímavé a hodnotné informácie a nemalá dávka humoru či irónie. Toto všetko môžete nájsť v Andrejovej knihe.
Každá cesta sa začína prvým krokom…

ANOTÁCIA

„Výhľad z okna nič moc, takisto ako výhlaď na moju budúcnosť. Cítil som sklamanie a nespokojnosť. V živote som chcel veľa dosiahnuť, pozrieť sa na exotické miesta, no namiesto toho som sa ľutoval v byte mojich rodičov. Mal som čerstvých dvadsaťtri.“

Ak sa práve nachádzate na rázcestí, alebo ste zatiaľ nenabrali odvahu ísť si za svojím snom, Andrejov príbeh Vám pomôže urobiť krok vpred.
Mladý Slovák v tejto knihe rozpráva svoj vlastný životný príbeh. Vďaka neoblomnosti, vytrvalosti, každodennej práci na sebe samom a vyčiarknutí slova NIE zo slovníka, sa mu napokon podarilo dosiahnuť svoj vysnívaný cieľ – dostať sa na ropnú plošinu a žiť svoj sen.
Nebolo to vôbec ľahké. Viac o jeho strastiplnej ceste sa dočítate v tomto inšpiratívnom skutočnom príbehu. A vďaka nemu si môžete dotvoriť ten svoj. Prežite spoločne s Andrejom dobrodružnú cestu na miesto, na ktoré si nekúpite zájazd v žiadnej cestovke.

„Ako keby som urobil prvý krok v mojom živote. Tak strašne mi chutil. Keď sa moja noha dotkla letiskovej dráhy a do tváre ma plnou silou udrel vietor z vrtule, bolo to ako sen. Nie ako, ono to bol môj sen veľmi dlhú dobu a práve v tejto chvíli som ho žil…“

Kategórie:

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Cesta na ropnú plošinu”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *